AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2020-06-26 18:26:51 1 temmuzda yasaklanıyor 2020-06-26 00:02:55 Sağlık doğal mineralli su açılıyor 2020-06-25 14:22:44 Çubuk belediyesi hayvan pazarında denetimleri arttırdı 2020-06-25 14:01:57 Hız aşımına emsal karar;mahkeme cezayı iptal etti 2020-06-25 13:42:02 Büyükşehir belediyesi çubuk hayvan pazarında maske dağıttı 2020-06-24 16:34:02 Hayvan pazarında tedbirler 2020-06-18 15:56:00 Çubuk sanayi bölgesi gizli kahramanı selahattin kalaycı 2020-06-17 17:19:57 Yunus kılıç; tarım arazisine kurulan hobi bahçeleri yıkılacak

Başkan kılıç taraftar gruplarıyla kahvaltıda buluştu

ÇUBUKSPOR
29 Eylül 2019 Pazar 12:23:02

 

 

    BAŞKAN KILIÇ TARAFTAR GRUPLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

 

   Çubuk spor kulüp Başkanı Lokman Kılıç yönetim kurulu üyeleri Ali Vardar ve Ümit Polat ile birlikte Çubukspor taraftar grupları ile Göynük Belediye spor maçı öncesi kahvaltıda bir araya geldi. Sorunları masaya yatırdılar.

 

  Kahvaltıda taraftar grupları ile birlikte Çubuksporun başarısı için el ele ,gönül gönüle vererek birlik ve beraberlik içerisinde tek gayelerinin Çubukspor’u şampiyon yapmak istediklerini söyleyen başkan Kılıç şunları söyledi.” Geçen hafta deplasmanda Haymana sporu yendik. Kendi sahamızda 2. maça çıkıyoruz.  İlk dört maçı alırsak şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj sağlamış oluruz ve yolumuza devam ederiz.

   

 Sezon başında Çubukspor  yönetim yönünden bazı sıkıntılar yaşadı. Bu sıkıntılara belediye başkanımız Baki Demirbaş el attı ve Çubukspor’u yönetimsiz bırakmamak adına futbolun içinden geldiğimiz için de bizi görevlendirdi. Buradan başkanımıza Çubukspor’a sahip çıktığı için öncelikle teşekkür etmek istiyorum.

   

  Biz bu görevi üstlendik. Memnunmuyum, memnunum.  Çubukspor’da geçmişte top oynamış bir arkadaşınız olarak futbol oynadığım kulübe başkanlık yapmak hizmet etmek bana gurur verir. Kimsenin sahip çıkmadığı bir zamanda biz Çubukspora sahip çıktığımız gibi Çubuk halkının sporseverlerin esnafımızın,  işadamlarımızın da  Çubukspor’a sahip çıkması gerekir.

 

    Eleştiriye açığız ama bel altı olmadığı müddetçe. Biz başta belediye başkanımız Baki Demirbaş ve yönetim olarak Çubukspor’u nasıl şampıyon  yaparız onun hesaplarını yapıyoruz. Ancak bunu başarmak içinde taraftarıyla halkıyla esnafıyla işadamıyla birlik ve beraberlik içerisinde  şampiyonluğu yakalayabiliriz.

  Bizden önceki dönemlerde yöneticilik yapmış arkadaşları  davet ettik. Hepsi desteklerini belirttiler. Yaptığımız hazırlık maçlarında eksikliklerimizi gördük ve eksik mevkilere transfer yaparak bu eksiklikleri doldurmaya çalıştık.

 

  Bizim taraftarlardan istediğimiz taraftar gruplarının birlik ve beraberlik içinde olmaları ve maçlarda Çubukspor’u  bugüne olduğu kadar bundan sonrada desteklemelerini bekliyoruz. Bir maçta kötü sonuç alındığında yönetime karşı aleyhte tezahürat yapılması iyi bir olay değil. Yönetimdeki arkadaşlarımız özverili bir şekilde işinden evinden zaman ayırarak madden ve manen Çubukspor’un şampiyon olması için uğraşıyorlar. Neticede futbol bu, yenmek de var yenilmekte. Ancak biz birlik ve beraberlik içiresinde  hep birlikte Çubukspor’u şampiyon yapmak için  çalışacağız.

 

  Bu yönetim Belediye başkanımızın bir sözü ile kuruldu. Yönetimimizde MHP ilçe başkanı İYİ Partili  ve diğer partilerden oda başkanlarımızdan tüm kesimleri temsil eden insanlardan oluşan bir yönetimimiz var.

 

   Taraftarımızdan bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada küfürsüz çentilmek içerisinde taraftarlarında birlik ve beraberliğinde desteklerini bekliyoruz. Tüm taraftarlarımıza yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

 Taraftar grupları da yaptıkları konuşmada Çubukspor'un şampiyon olması için birlik ve beraberlik içerisinde geçmişte olduğu gibi yağmur, çamur kar, kış demeden Çubukspor'u destekleyerek takımımız bu sezon şampiyon yapacağız dediler. 

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 629  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Başkan kılıç taraftar gruplarıyla kahvaltıda buluştu / 2019-09-29 12:23:02
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler


Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 4
Bugün toplam         : 1147
Toplam ziyaretçi     : 6536825

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş