AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2020-06-26 18:26:51 1 temmuzda yasaklanıyor 2020-06-26 00:02:55 Sağlık doğal mineralli su açılıyor 2020-06-25 14:22:44 Çubuk belediyesi hayvan pazarında denetimleri arttırdı 2020-06-25 14:01:57 Hız aşımına emsal karar;mahkeme cezayı iptal etti 2020-06-25 13:42:02 Büyükşehir belediyesi çubuk hayvan pazarında maske dağıttı 2020-06-24 16:34:02 Hayvan pazarında tedbirler 2020-06-18 15:56:00 Çubuk sanayi bölgesi gizli kahramanı selahattin kalaycı 2020-06-17 17:19:57 Yunus kılıç; tarım arazisine kurulan hobi bahçeleri yıkılacak

Külyutmazdan can kaderdoğlu'na

ÇUBUK
07 Ağustos 2019 Çarşamba 22:46:42

                 Sayın Can Kaderoğlu

Yazmış olduğun kül yutmazlığı takdiri şayan olan yapmadıkları hizmeti birilerine yaranmak için yapmış gibi gösterip milleti kandırmak  CHP’nin yapısında varsa söylenecek bir söz yok. Yerel seçimlerde bende Mansur Yavaş’ı destekledim.

 Ama millete seçim meydanlarında doğru dürüst bir belediyecilik için söz verdik.  Kent Estetiği Daire Başkanı Selami Aktepe benim babamın oğlu değil. Hiçbir işimde olmaz.

 Ancak büyükşehirin temizlik araçlarını Çubuk meydanına yığarak yapmadıkları temizliği yapmış gibi göstererek fotoğraflar çekmek video kayıtları yaparak birilerinin gözüne şirin görünmek için yaptıkları    olay vatandaşın gözünden kaçmadı ki bizi aradılar ve yüzümüze karşı  desteklediğiniz CHP’nin adamlarına bakın yapmadıkları temizliği yapmış gibi göstererek  fotoğraflıyor ve işin üçkağıdına kaçıyorlar diye  vatandaşların tepkilerine maruz kaldık. Mansur Yavaş gelirken bunun için mi geldi?

 CHP olarak vatandaştan bunun için mi oy istediniz. Kent estetiği daire başkanlığının pankartını asacaksın önünde fotoğraf video çekimlerini yapıp yıkamak için geldiğin yolları yıkamadan çekip gideceksin.

 Kalkacaksın bağcıyı dövmekten bahsedeceksin. Bunu yazmaya uğraştığın kadar kardeşim bu ilçenin caddelerini yıkamaya geldiniz neden yıkamadan gittiniz diyerek hesap soracağın yerde bu işin üçkağıdına kaçanların savunuculuğunu yapman oy verdiğimiz CHP’ zihniyetini açıkça ortaya koymaktadır.

 Sorduğumuzda neden caddeleri yıkamıyorsunuz,  trafik kalaba. Niye yapmadığınız işin fotoğraflarını videolarını çekiyorsunuz bakın vatandaş tepki gösteriyor sualimize ise, yetkili biz basın yayına göre hareket ediyoruz diyerek çekip gittiler. Aynı olayı Çubuk Devlet hastanesinin önünde de trafiği durdurarak fotoğraflar çekip sorarlarsa  Çubuk caddelerini yıkadık. Ayıptır. Yazıktır, Günahtır, Mansur Yavaş ve CHP’Ye karşı yapılan büyük bir tepkidir

 SORUYORUM CAN KADEROĞLU

 1 Buraya temizlik yapmaya geldik dedikleri halde neden temizlik yapmadılar resim çekerek video çekerek vatandaşın tepkisini bak CHP’liler işte bunlar diyerek tepkilere yol açtılar?

2-  Bana buradan külyutmazlar diye laf yetiştireceğine niye bu daireyi arayıp yaptıklarını sorma zahmetinde bulunmadın?

 

 Sonuç olarak bu yapılan hata filan değil. Birileri aklı sıra reyting uğruna birilerine gösteriş yapacağım derken açtığı zararın farkında değil. CHP’nin belediye başkan adayı olarak milletin gözünü boyayanlara hesap soracağın yerde görevlerini yapmayan kişilerin avukatlığına soyunuyorsun.

 Hemşerimiz dediğin bürokrat ilçesine böyle yaparsa diğer ilçelere ne yapmaz. Görevini yapmıyorsa hemşerimizde olsa kardeşimizde olsa eleştireceğiz  eleştirdiğimiz kişilerin durumuna düşmeyeceğiz.

  Can Kaderoğlu hemşerimiz dedin de; şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Geçtiğimiz Pazar CHP olarak şenlik yaptınız. Ancak oraya 84 mahalle muhtarını tüm çağırmak yerine  neden ayrımcılık yaparak sadece 16-17 mahallenin muhtarlarını çağırarak diğer muhtarları görmezden geldiniz. CHP’ye sadece çağırdığınız mahalle muhtarları mı oy verdi? Diğer muhtarlar hemşehrimiz değil mi? 

 

 

 

 HA CAN KADEROĞLU BEN KÜLYUTMAM

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 796  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Külyutmazdan can kaderdoğlu'na / 2019-08-07 22:46:42
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler


Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 1
Bugün toplam         : 1172
Toplam ziyaretçi     : 6536850

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş